Bon turystyczny

  1. Bon Turystyczny można wykorzystać przy opłacaniu należności za pobyt, w którym uczestniczyło przynajmniej jedno dziecko do 18 roku życia. Dotyczy to także pobytów, w których pobyt dzieci był bezpłatny (do 3 l). Bon rozliczany jest bezgotówkowo.
  2. Aby skorzystać z Bonu należy być zarejestrowanym w PUE ZUS i aktywować Bon Turystyczny. Na wskazany przy rejestracji e-mail (a także SMS-em) otrzymają Państwo 16-cyfrowy kod Bonu, który należy podać uprawionemu pracownikowi Hotelu Malachit Medical SPA podczas rozliczenia pobytu. Następnie uprawniony pracownik zablokuje w platformie ZUS ustaloną kwotę. Kolejnym krokiem będzie podanie temu pracownikowi kodu PIN, który otrzymają Państwo mailem i SMS-em.  Jest on niezbędny do sfinalizowania rozliczenia. Prosimy więc przy rozliczaniu bonu mieć dostęp do skrzynki mailowej lub telefonu.
  3. Bonem można rozliczyć całość pobytu lub jego część. Pozostałą należność za pobyt mogą Państwo uregulować na miejscu kartą lub gotówką.
Wkorzystaj swój bon turystyczny na pobyt z dziecmi w Karpaczu
Realizujesz u nas bon turystyczny od Zusu

4. Rozliczyć Bonem mogą Państwo wyłącznie pobyty, które zarezerwowane zostały bezpośrednio przez hotel (mailowo, telefonicznie, osobiście lub przez system rezerwacji na stronie www.malachit-spa.pl).

5. Za rozliczony Bonem pobyt możemy (na życzenie) wystawić fakturę na osobę fizyczną. Nie wystawiamy faktur na firmy.

Szczegółowe informacje dotyczące realizacji bonu znajdują się na stronie: https://bonturystyczny.polska.travel/dla-osob-uprawnionych