Atrakcje w hotelu

Basen i jacuzzi

Nic tak nie odpręża jak przyjemne zanurzenie się w ciepłej wodzie … Myśli zwalniają, przyspiesza z kolei produkcja hormonu szczęścia. Pojawia się błogie uczucie pełnego relaksu. Jeszcze przyjemniej gdy ciało poddasz zbawiennym hydromasażom w jacuzzi. Bezwiednie zamykasz oczy i odpływasz w stan totalnego odprężenia.

Sauna fińska

W saunie fińskiej oddasz się błogiemu relaksowi, a także pozbędziesz się toksyn i napięć wywołanych codziennym stresem. Niech Twe ciało i umysł odnajdą wewnętrzny spokój i harmonię.

Grota Solna

W grocie panuje unikatowy mikroklimat o wyjątkowej czystości bakteriologicznej, odpowiedniej wilgotności i temperaturze. Wpływa on korzystnie na samopoczucie i zdrowie dorosłych i dzieci.

Płaskorzeźba Ducha Gór i Zegar Słoneczny

Na fasadzie budynku można podziwiać okazałą płaskorzeźbę Ducha Gór, a także oryginalny zegar słoneczny

Nasz ogród

W naszym ogrodzie odnajdziecie ciszę i spokój. W cieniu drzew możecie odpocząć na hamakach. Na wielbicieli kąpieli słonecznych czeka słoneczna łąka z leżakami. Można pochodzić boso po trawie, nacieszyć oczy barwnymi kwiatami a latem skosztować poziomek i borówek.

Altanka grillowa

Zapraszamy do naszej altanki. W letnie wieczory można odprężyć się z bliskimi przy pieczeniu kiełbasel, a zimą można się rozgrzać przy kubku aromatycznej gorącej czekolady lub grzańca

Pokój Zabaw

Naszych najmłodszych Gości zapraszamy do pokoju zabaw gdzie mogę spędzić beztroskie chwile w świecie dziecięcych zabaw, rysowania, kolorowania, układania klocków itp. Dla rodziców także znajdzie się tam miły kącik.

Piłkarzyki i stoły do ping-ponga

Idealną propozycją dla dzieci i dorosłych jest emocjonujący mecz piłki nożnej lub turniej ping-ponga. W naszej sali sportowej doświadczycie prawdziwych sportowych emocji.

Bilard

W barze przy restauracji można rozegrać emocjonujący pojedynek w bilarda.

Bar

W naszym barze można rozkoszować się wybornymi trunkami, filiżanką kawy, herbaty, gorącej czekolady. Można także rozegrać partyjkę szachów lub spróbować szczęścia w innych grach.