Basen, jacuzzi, sauna – dostępne dla Gości hotelowych!

Jeśli mieliśmy określić jednym słowem priorytet wszystkich naszych działań, to bez zawahania powiedzielibyśmy “komfort”. Kryje się za nim coś więcej niż zwykle zapewnienie bezpiecznego noclegu. To także czystość pokoju, obecne w nim udogodnienia, np. dla dzieci, jakość obsługi, smakowitość jedzenia oraz atrakcje dostępne w hotelu. Dlatego u nas znajdziesz wiele sposobów na relaks – nie tylko na wygodnym łóżku, w barze czy w restauracji, ale również w basenie, jacuzzi i saunie.

Hotel z basenem dla dzieci i dorosłych

Zależy nam, żeby wszyscy Goście, niezależnie od wieku, czuli się u nas jak w domu. Wierzymy też, że dobry nocleg powinien odpowiadać na więcej potrzeb niż tylko sen. Z tego względu nasz hotel z basenem, jacuzzi i sauną został
przystosowany również dla najmłodszych. Dzieciom z pewnością spodoba się wodospad i przeciwprąd, które zachęcają do podejmowania aktywności i zabaw. Dorośli z kolei ucieszą się z dysz do masażu stóp i pleców po całym dniu pełnym atrakcji, chociażby po spacerowaniu szlakami turystycznymi Karkonoszy.

Relaksująca kąpiel w jacuzzi

Noclegi z basenem i sauną to niewątpliwie najlepszy wybór, jeśli zależy nam na zadbaniu o swoje ciało i umysł. Aby sprostać wszystkim oczekiwaniom Gości naszego hotelu, temperaturę wody utrzymujemy na poziomie 27-28 stopni
Celsjusza. W ten sposób zarówno osoby szukające relaksu w strefie z hydromasażem, rodziny bawiące się z dziećmi, jak i fani pływania mogą w komfortowy sposób korzystać z tej samej przestrzeni. Wyjątkiem jest jacuzzi – tutaj temperatura sięga 33-34 stopni.

Odpręż się w naszej hotelowej saunie

Nasz hotel z jacuzzi posiada jeszcze jedną atrakcję oprócz basenu dla dzieci. Sauna fińska, nazywana również suchą, przypadnie do gustu wszystkim Gościom, którzy cenią sobie ciszę. W przeciwieństwie do parowej, ta ogrzewana jest za pomocą pieca. Jej wnętrze wykonane jest z drewna, a temperatura może być bardzo wysoka – waha się od około 60 aż do 100 stopni Celsjusza. Jeśli więc szukasz noclegu w Karpaczu z różnorodnymi atrakcjami, u nas z pewnością Ci się spodoba.

Basen  czynny  8:00 – 21:00

Jacuzzi  czynne  8:00 – 21:00

Sauna fińska  czynna  17:00 – 21:00