Atrakcje w hotelu

Basen i jacuzzi Basen i jacuzzi

Basen i jacuzzi

Nic tak nie odpręża jak przyjemne zanurzenie się w ciepłej wodzie … Myśli zwalniają, przyspiesza z kolei produkcja hormonu szczęścia. Pojawia się błogie uczucie pełnego relaksu.

Jeszcze przyjemniej gdy ciało poddasz zbawiennym hydromasażom w jacuzzi. Bezwiednie zamykasz oczy i odpływasz w stan totalnego odprężenia.

Basen i jacuzzi
Basen i jacuzzi

Sauna fińska i grota solna

Sauna fińska

Sauna fińska

W saunie fińskiej oddasz się błogiemu relaksowi, a także pozbędziesz się toksyn i napięć wywołanych codziennym stresem. Niech Twe ciało i umysł odnajdą wewnętrzny spokój i harmonię.

Grota solna

Grota solna

W grocie panuje unikatowy mikroklimat o wyjątkowej czystości bakteriologicznej, odpowiedniej wilgotności i temperaturze. Wpływa on korzystnie na samopoczucie i zdrowie dorosłych i dzieci.

Nasz ogród
Nasz ogród
Nasz ogród

Nasz ogród

W naszym ogrodzie odnajdziecie ciszę i spokój. W cieniu drzew możecie odpocząć na hamakach. Na wielbicieli kąpieli słonecznych czeka słoneczna łąka z leżakami. Można pochodzić boso po trawie, nacieszyć oczy barwnymi kwiatami a latem skosztować poziomek i borówek.

Na fasadzie budynku można podziwiać okazałą płaskorzeźbę Ducha Gór, a także oryginalny zegar słoneczny.

Altanka grillowa
Altanka grillowa
Altanka grillowa

Altanka grillowa

Zapraszamy do naszej altanki.

W letnie wieczory można odprężyć się z bliskimi przy pieczeniu kiełbasel, a zimą można się rozgrzać przy kubku aromatycznej gorącej czekolady lub grzańca.

Pokój Zabaw

Naszych najmłodszych Gości zapraszamy do pokoju zabaw gdzie mogę spędzić beztroskie chwile w świecie dziecięcych zabaw, rysowania, kolorowania, układania klocków itp. Dla rodziców także znajdzie się tam miły kącik.

Pokój Zabaw
Gry
Gry
Gry

Gry

Piłkarzyki i stoły do ping-ponga
Idealną propozycją dla dzieci i dorosłych jest emocjonujący mecz piłki nożnej lub turniej ping-ponga. W naszej sali sportowej doświadczycie prawdziwych sportowych emocji.

Bilard
W barze przy restauracji można rozegrać emocjonujący pojedynek w bilarda.

Bar
Bar
Bar

Bar

W naszym barze można rozkoszować się wybornymi trunkami, filiżanką kawy, herbaty, gorącej czekolady.

Można także rozegrać partyjkę szachów lub spróbować szczęścia w innych grach.