SPA & Wellness

Relaks i komfort

Jeśli mieliśmy określić jednym słowem priorytet wszystkich naszych działań, to bez zawahania powiedzielibyśmy “komfort”. Kryje się za nim coś więcej niż zwykle zapewnienie bezpiecznego noclegu. To także czystość pokoju, obecne w nim udogodnienia, np. dla dzieci, jakość obsługi, smakowitość jedzenia oraz atrakcje dostępne w hotelu. Dlatego u nas znajdziesz wiele sposobów na relaks – nie tylko na wygodnym łóżku, w barze czy w restauracji, ale również w basenie, jacuzzi i saunie.

Basen Basen

Basen

Hotel z basenem dla dzieci i dorosłych.
Zależy nam, żeby wszyscy Goście, niezależnie od wieku, czuli się u nas jak w domu. Wierzymy też, że dobry nocleg powinien odpowiadać na więcej potrzeb niż tylko sen. Nasz hotel z basenem, jacuzzi i sauną został przystosowany również dla najmłodszych. Dzieciom z pewnością spodoba się wodospad i przeciwprąd, które zachęcają do podejmowania aktywności i zabaw. Dorośli z kolei ucieszą się z dysz do masażu stóp i pleców po całym dniu pełnym atrakcji, chociażby po spacerowaniu szlakami turystycznymi Karkonoszy.

Basen
Basen
Jacuzzi
Jacuzzi
Jacuzzi

Jacuzzi

Relaksująca kąpiel w jacuzzi.
Noclegi z basenem i sauną to niewątpliwie najlepszy wybór, jeśli zależy nam na zadbaniu o swoje ciało i umysł. Aby sprostać wszystkim oczekiwaniom Gości naszego hotelu, temperaturę wody utrzymujemy na poziomie 27-28 stopni Celsjusza. W ten sposób zarówno osoby szukające relaksu w strefie z hydromasażem, rodziny bawiące się z dziećmi, jak i fani pływania mogą w komfortowy sposób korzystać z tej samej przestrzeni. Wyjątkiem jest jacuzzi – tutaj temperatura sięga 33-34 stopni.

Sauna fińska
Sauna fińska

Sauna fińska

Odpręż się w naszej hotelowej saunie.
Nasz hotel z jacuzzi posiada jeszcze jedną atrakcję oprócz basenu dla dzieci. Sauna fińska, nazywana również suchą, przypadnie do gustu wszystkim Gościom, którzy cenią sobie ciszę. W przeciwieństwie do parowej, ta ogrzewana jest za pomocą pieca. Jej wnętrze wykonane jest z drewna, a temperatura może być bardzo wysoka – waha się od około 60 aż do 100 stopni Celsjusza. Jeśli więc szukasz noclegu w Karpaczu z różnorodnymi atrakcjami, u nas z pewnością Ci się spodoba.

Grota solna
Grota solna

Grota solna

Grota solna NG Wellness System jest najnowszą, oryginalną metodą działającą na bazie czynnych składników morskich zawartych w soli z Morza Martwego oddziałujących profilaktycznie, leczniczo oraz rekreacyjnie.
W grocie panuje unikatowy mikroklimat o wyjątkowej czystości bakteriologicznej, odpowiedniej wilgotności i temperaturze. Wpływa on korzystnie na samopoczucie i zdrowie dorosłych i dzieci.

Hotelowe zabiegi SPA Karpacz

Zabiegi SPA

Zabiegi SPA

Oferta zabiegów niedostępna w dn. 26.07 - 18.08.2024 z powodu przerwy urlopowej. 

Wyjątkową ucztą dla ciała i duszy będzie wizyta w naszym hotelowym SPA w Karpaczu. To przestrzeń stworzona z myślą o odprężeniu i relaksacji, gdzie nasi Goście mogą zapomnieć o trudach codzienności oraz nabrać sił na nowe wyzwania. W strefie SPA & Wellness oferujemy liczne zabiegi SPA na twarz i ciało, a także pochylamy się nad pielęgnacją dłoni oraz stóp. Zapewniamy również bardzo przyjemne masaże.

Masaż będzie dobrany do Twoich potrzeb – odpręży a także pozbawi Twe ciało wszelkich napięć. Zabiegi na twarz i ciało, dzięki aromatycznym kosmetykom nie tylko wprowadzą Cię w stan błogiego relaksu, ale także przywrócą pozytywną energię i zdrowy wygląd. Zapewniamy doskonałe warunki do pełnego odprężenia.