Restauracja

Restauracja
Restauracja
Restauracja
Restauracja

Restauracja

Dobre jedzenie można opisać na wiele różnych sposobów. Dla nas to jakościowe składniki, cierpliwość, czas i… wspomnienia. W kuchni naszej restauracji wszystkie potrawy, od śniadania aż po deser, tworzymy na podstawie sprawdzonym i tradycyjnych smaków. Tych, które znamy z domowych obiadów w miłym gronie. Tych, przy których dorastaliśmy i przy których pomagaliśmy. Tych, które budziły nas w niedzielne poranki. Ale również tych, które sami wprowadzaliśmy do rodzinnego domu.

Polecamy
Polecamy
Polecamy
Polecamy

Polecamy

Nasz hotel z restauracją w Karpaczu oferuje w swoim menu lokalne produkty takie jak rozpływające się w ustach grillowane oscypki z karmelizowanymi burakami. Fani ryb na pewno uśmiechną się na widok dorsza panierowanego w ziarnach. Warto zwrócić uwagę również na aromatyczny bryzol wołowy serwowany z pieczarkami i jajkiem sadzonym. Smakoszy dań typu street food z pewnością ucieszy burger lub kraftogy gyros. Dla najmłodszych przygotowaliśmy sprawdzone chrupiące stripsy i paluszki rybne oraz makaron z łagodnym sosem pomidorowym.

Nasze Menu

Restauracja czynna w godz. 14:00 – 19:00. Prosimy o wcześniejszą rezerwację.

Nasze Menu
Oferujemy
Oferujemy
Oferujemy
Oferujemy
Oferujemy

Oferujemy

  • Śniadania
  • Obiady
  • Kolacje
  • Przyjęcia okolicznościowe
  • Desery
  • Przerwy kawowe
  • Kolacje grillowe
  • Ogniska
  • Potrawy dietetyczne

Nasz bar i Imprezy okolicznościowe

Bar
Bar
Bar
Bar

Bar

Pobyt w nowym miejscu to nie tylko możliwość wypróbowania regionalnej kuchni w restauracji. To także doskonała okazja do skosztowania wyśmienitych napojów. W naszym barze w hotelu w Karpaczu możesz zaszyć się z filiżanką aromatycznej kawy, lampką wina lub szklanką innego trunku. Atmosfera tego miejsca sprzyja spędzaniu czasu wraz ze znajomymi na rozgrywaniu turniejów bilardowych.

Imprezy
Imprezy
Imprezy
Imprezy

Imprezy

Polecamy się także przy okazji organizacji imprez okolicznościowych. Dysponujemy klimatyzowaną salą restauracyjną, w której można zorganizować uroczystość dla ponad 60 osób. W ofercie mamy także salę konferencyjno-bankietową oraz altankę grillową – idealną na wieczorne biesiady pod gołym niebem (także zimą). Stawiamy na ciepłą, domową atmosferę i smaczną tradycyjną kuchnię.